AMP Web Tasarım

amp-web-tasarim

AMP Web Tasarım

AMP (Accalerated Mobile Page) hızlandırılmış mobil sayfalar anlamına gelen ve Google kendi yazılım ekibi tarafından oluşturulan ve hala geliştirilmeye devam edilen ücretsiz bir web tasarım kütüphanesidir. Googlenin projesi olan AMP web tasarımı insanlara mobil kullanımda mükemmel bir mobil kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla çıkmıştır.

AMP web tasarım hakkında!

AMP web tasarımı sayesinde hızlı html tabanlı web sitesi sayfaları oluşturulabilmektedir. Hız, çoğunluğun mobil olduğu bir ortamda sizi eşsiz kılar. Kullanıcıların sayfanızda çok daha fazla zaman geçirmesini sağlar.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.