Bireysel E-Ticaret

bireysel-eticaret

Bireysel E-Ticaret

Bireysel e-ticaret müşterilerin istediği zamanda, istediği yerden,  genel olarak bireysel mağazasından daha uygun fiyata bulunması zor mal ve hizmet alabildikleri bir platformdur diyebiliriz. Bireysel eticaret sitesi daha çok müşteriye, daha fazla ürünü, daha uygun fiyatla ulaştırabilmeyi amaçlar. E-ticaretin ortaya çıkmasında, bu kadar büyümesinde ve giderek önem kazanmasında bu amaç yatar.

Bireysel e-ticaret hakkında!

Bireysel e-ticaret sitesi kurmak için bu alanda gerekli bilgi ve becerilere sahip olmanız gerekir. Aynı zamanda e-ticaret sektörü hakkında yeterlilik kazanmanız gerekir. Ancak zamanınızı bu alanda fazla harcamamak istiyorsanız bu işi uzmanına bırakmanızda yarar vardır. Bireysel e-ticaret sitesi kurulumu için domain ve hosting almanız şart. Bu ikisi birbirine bağlıdır. Biri olmadan diğeri işinize yaramaz. Yani domain, sitenizin internetteki adresidir. Hosting ise verilerinizin barındırıldığı fiziki alandır.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.