Dijital Medya Danışmanlığı

Dijital medya danışmanlığı

Dijital medya danışmanlığı

Markanızın ihtiyaçlarını belirliyoruz, bu doğrultuda hedef kitleniz ile buluşacağınız mecralara dijitalmarket özel strateji geliştiriyoruz.

Sosyal medya yönetimi

Takipçilerinizi gözlemliyor,  uygun iletişim dilini kullanıyoruz. Bu mecraların erişimini haftalık olarak rapor ve analizini sunuyoruz.

Sosyal medya eğitimi

Markanız için sunduğum dijital çözümler için ihtiyaç duymanız halinde eğitimlerini yerinizde veriyoruz. Tüm sosyal medya mecralarını bu eğitime dahil ediyoruz.

Dijital strateji belirleme

Firmanızın mevcut bilgisinden yola çıkarak, belirlediğiniz hedefe ulaşmak için bir yol haritası çıkarıyoruz.

İçerik yönetimi

Hedef kitlenizi genişleten ve potansiyel müşterinize erişmenize olanak sağlayacak içerik çalışmaları yapıyoruz.

İçerik oluşturma

Alanınıza uygun şekilde blogunuza, sosyal medya hesaplarınıza içerik üretiyoruz.

Raporlama

Markanız hakkında ne konuşulduğunu takip ediyor, markanızın itibarını koruyoruz.

Medya satın alma

Markanızın müşteri kitlesi ve potansiyel müşterilerinizi gözeterek hedefleme yapıp, doğru kaynaklar üzerinden bütçenizi yönlendiriyoruz.

Dijital pazarlama -SEM

Google, Yandex gibi arama motorlarına uygun kelime reklamcılığı başta olmak üzere, display network ve native çalışmaların planlayıp yönetiyoruz. Youtube ve Vimeo reklam çalışmalarının planlayıp, gerekli aksiyonları alıyoruz.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.