Dinamik Web Tasarım

dinamik-web-tasarim

Dinamik Web Tasarım

Dinamik web tasarımı, içeriğinde php html gibi programlama dillerini barındıran web siteleridir. Kod yapısında bu programlama dillerinin haricinde XHTML, CSS ve Flash barındırabilen yapılardır. Orta ve büyük ölçekli firmaların genellikle tercihi bu tip web siteleridir. Sık sık içerik güncellemesi yapmak durumunda olan firmalar için idealdir.

Web üzerinde ve firmaya özel şifre ile giriş yapılabilen bir adresten web sitesiyle ilgili güncelleme ya da yeni sayfalar oluşumuna olan veren sistemlerdir. Dinamik web siteleri kontrol paneline sahiptirler ve web sitesi güncellemeleri için herhangi bir deneyim ve bilgi sahibi olunması gerekmez.

Dinamik web tasarım hakkında!

Websitesi yaptırmak istiyorsunuz ama eşsiz ve sadece size özel kodlamalı bir tasarım istiyorum diyorsanız sizin için en uygun kullanışlı çözüm olan dinamik web tasarım paketimizi tercih edebilirsiniz. Talebinize göre oluşturduğumuz web sayfası şablonları üzerinden sitenizin yapılmasını ve size özel yapıya getirilmesini Dijitalmarket ekibimiz uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.