Hazır Web Sitesi

hazir-web-sitesi

Hazır Websitesi

Hazır websitesi kullanmanız için hangi alanda olduğunuz hiç farketmez. Kullanıcı deneyimi ile grafik tasarım uzmanlarımız tarafından özel olarak oluşturulan ve deneysel testlerden başarıyla geçen yüzlerce hazır tema üzerinden ihiyacınız olanı seçin ve hemen kullanmaya başlayın.

Kullanışlı ve responsive yönetim paneli ile istediğiniz alanı değiştirin, resim, video, yazı, başlık ve daha bir çok şey ekleyerek yayınlayın.

Hazır Websitesi hakkında!

Hazır websitesi kullanmanız için hangi alanda olduğunuz bizim hiç farketmez. Seçeceğiniz temalar sayesinde  Dijitalmarket uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.