Kişiye Özel Web Yazılım

kisiye-ozel-web-yazilim

Kişiye Özel Web Yazılım

İnternet ortamında, gün geçtikçe kişiye özel web yazılım daha fazla ön plana çıkıyor. Mesela sevgimizi ve aşkımızı internet üzerinden gösteren web siteleri ile kazanım sağlamak gibi.Siz de doğum günü, yıl dönümü veya sevgililer günü için özel olarak hazırlanan kişiye özel yazılım satın alabilirsiniz.
Böylelikle sıradan hediyelerin dışında olan, sevgilinize veya sevdiklerinize sizi her zaman hatırlatacak ve hayatlarında güzel anılar bıraktıracak özel bir hediye vermiş olacaksınız.

Kişiye özel web yazılım hakkında!

Ayrıca kişiye özel web yazılım sayesinde tarzınızı ortaya koyarak anlatmak istediğiniz mesajı Dijitalmarket ile uygun fiyatlarla sağlarsınız.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.