Kurumsal E-Ticaret

Kurumsal E-Ticaret

Kurumsal E-Ticaret  sistemimiz ile beğendiğiniz bir sitenin tasarımını yada aklınızdaki, hayalinizdeki bir tasarımı size özel olarak çalışarak oluştururuz. Firmanıza göre sitenizi özelleştirerek,  menü düzeni, ürün kategorileri, ürün sayfaları, logo, sayfa içerikleri ve resimlerinizi ekleyerek sitenizi yayına alıyor ve size kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Tasarımımız tamamlandıktan sonra yönetim paneli eğitimi vererek web sitenizi sürekli güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz. 1 yıllık ücretsiz teknik destek veriyoruz.

Kurumsal E-Ticaret hakkında!

Kurumsal e-ticaret sistemi ile Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan , kaliteli görünen ve güven uyandıran bir E-ticaret web sitesi sistemine ihtiyacınız varsa Kurumsal E-Ticaret paketini içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Hazır tasarımlardan seçtiğiniz şablon dosyası üzerinde kurumsal renklerinize yönelik tasarımsal düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca bu hizmeti Kurumsal SEO danışmanlığımızla üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.