Kurumsal Kimlik

kurumsal-kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik tasarımı logo tasarımı ile başlar. Kurumunuzu yansıtan ve sizi anlatan, görseller, harfler ve hatta renkler bile sizi temsil etmelidir. Müşterinin aklında yer etmeli, baktığında sizi aklına getirebilmelidir. Aslında yapılabilecek en büyük reklam budur. 

Kurumsal Kimlik hakkında!

Akıllıca tasarlanan pazarlama planları sizi bu sektörde önemli bir yere getirir. Yeni bir şirket olsanız bile güçlü bir görselle olası müşterilerinize kaliteli bir şirket imajı vermeniz mümkündür.Güçlü ve tutarlı bir kimlik sayesinde, müşterileriniz sizin markanızı hatırlar ve ürün satın almada bu değer önemli bir rol oynar.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.