Mobil Yazılımlar

mobil-yazilimlar

Mobil Yazılımlar

Kendinize yada firmanıza özel kurumsal  mobil yazılımlara ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal iş güvenliği yazılımı, eğitim yazılımı, saha takibi, personel takip yazılımları, CMS ve CRM uygulamaları yazıyoruz. Mobil Yazılımlar la mobil dünyada bir adım öne çıkabilirsiniz.

Mobil Yazılımlar artık sanal ortamın neredeyse her alanında önemli hale geldi. Müşterilerin neredeyse % 80’i tüm işlemlerini mobil üzerinden gerçekleştirmektedir. Mobil Yazılımlar sayesinde işinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. 

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.