Sosyal Medya Grafik Tasarımları

Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarını kullanan milyonlarca insan, farklı ilgi alanlarına sahip. Bu ilgi alanları, yaş, cinsiyet ve konum gibi diğer etkenlerle birleştiğinde, hedef kitleye sosyal medya reklamları ile ulaşım mümkün hale geliyor. Sosyal medya reklamcılığı seçenekleriyle reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanız ve hedeflediğiniz etkileşimi almanız mümkün.

Sosyal Medya Grafik Tasarımları

Sosyal medya her gün milyonlarca kişinin gezindiği bir cadde gibi. Peki bu caddede insanların dikkati nasıl çekilebilir?

Milyonlarca insan sosyal medyada ‘yaşıyor’. Akıp giden yüzbinlerce içeriğin içinde dikkat çeken olmak gerçekten çaba gerektiriyor. Kendi hareketlerinizi düşünün. Twitter’da, FacebookInstagram ve Pinterest‘te nasıl geziniyorsunuz? Siz de duvarınızı hızlıca aşağı kaydırıp, dikkatinizi çeken bir içerikte kalmıyor musunuz? Onca harf yığını arasında dikkatinizi ne çekiyor? Bir fotoğrafgrafikvideo gibi görsel öğeler değil mi?

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.