Sosyal Medya Reklamları

sosyal-medya-reklamlari

Sosyal Medya Reklamları

Bugün sosyal medya reklamları hedef kitleye ulaşmak için nokta atış! Kurumsal firmalardan butik firmalara kadar birçok farklı sektör, doğru müşteri kitlesine ulaşmak için sosyal medya reklamlarını tercih ediyor.

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta, bildiğimiz medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Yayınlayacağınız iletilerle tüketicinin nabzını ölçebilir; saniyeler içinde iletilerinize yanıt alabilirsiniz. Yazılı ve görsel bir diğer söylemle geleneksel medyadan çok daha ekonomik ve etkili olan sosyal medya, sizi hedef kitlenize direkt olarak ulaştırır. Ülke, bölge, cinsiyet, yaş, eğitim durumu, ilgi alanı gibi birçok özelliği genişleterek hedef kitleniz tanımlanır ve sosyal medya reklamları da böylece hedefine ulaşır.

Sosyal Medya Reklamları hakkında!

Sosyal medya reklamları denince akla ilk gelen Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarını kullanan milyonlarca insan, farklı ilgi alanlarına sahiptir. Bu ilgi alanları, yaş, cinsiyet ve konum gibi diğer etkenlerle birleştiğinde, hedef kitleye sosyal medya reklamları ile ulaşım mümkün hale geliyor. Sosyal medya reklamcılığı seçenekleriyle reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanız ve hedeflediğiniz etkileşimi almanız mümkün.Dijitalmarket uygun fiyatlar ile sosyal medya hesap yönetimi ve sosyal medya reklamcılığı alanında danışmanlık sağlamaktadır.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.