Standart E-Ticaret

standart-e-ticaret

Standart E-Ticaret

Standart e-ticaret  siteleri her bütçeye uygun web siteleri ile karşınıza gelir.Oluşturacağımız web tasarımı sayesinde daha fazla hedef kitleye daha düşük maliyetler ile ulaşmanızı sağlıyoruz. Belirli şablonlar ile web sitelerinizi 1-2 gün içerisinde teslim ediyoruz. Şayet daha profesyonel e-ticaret siteleri talebiniz varsa ilgili sayfamızı ziyaret ederek yada bize ulaşarak geniş bilgi alabilirsiniz.

Standart E-Ticaret hakkında!

E-Ticaret yapabilmek için web sitesi yaptırmaya karar verdiniz,  ama yeterli bütçe ayıramıyorum diyorsanız sizin için en uygun maliyetli çözümlerden biri olan standart-eticaret paketimizi tercih edebilirsiniz. Hazır web sayfası şablonları üzerinden sitenizin yapılmasını ve size özel yapıya getirilmesini Dijitalmarket uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting İmkanı

Ekonomik web tasarım paketlerimizi alan müşterilerimize esnek özelliklerde ve güvenilir sunucularda hosting hesabı ve alan adı ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Web Siteleri

tüm web sitesi tasarımları, dilediğiniz tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yeni nesil mobil uyumlu web sitelerine en uygun fiyatlar ile sahip olun.

Özel Yönetim Paneli ve Slider Alanları

Web sitenizi kontrol edebilmeniz için özel bir yönetim paneli sunuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilmeniz için yönetilebilir slider alanları oluşturuyoruz.

 

SEO Çalışmaları ve Arama Motoru Kaydı

Web sitelerinizi anlık olarak aktif etmek ile kalmıyor, arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan tüm SEO ayarları yapıyoruz. En son olarak sizlere web siteniz  için eğitim vererek hizmetimizi noktalıyoruz.

E-Ticaret hakkında detaylı bilgi için...